Uslandı mı?

  Pop müzik dünyasında ‘cesur popçu’ olarak anılan Tugay şimdi de sektörde farklı bir cesarete ön ayak oluyor. Albümünü ve klibini dijital platformda dinleyiciye sunan Tugay müzik dünyasında bir devrimin öncülüğünü yapıyor.

Müzik dünyasının alışılagelmiş kaset ve sonrasında CD satış beklentisi Tugay gibi cesur isimlerle artık tarihe karışıyor. Pop dünyasının aşamalarından biri olarak görülen bu yeni pazarlama tekniği uzun süredir denenmesine rağmen bütünleşik pazarlama olarak ilk defa Tugay tarafından hayata geçiriliyor. Sekiz Müzik prodüksiyonunda gerçekleşen bu yeni uygulama belki de Unkapanı depolarını artık bomboş bırakacak.

Geniş ilgi gören “Cesaret” albümünün ardından bu yeniliği hayata geçiren Tugay “Uslu Uslu” adlı şarkısını dijital formatta dinleyiciyle buluşturacak. Bu buluşmayı da yönetmen Talat Oflaz imzalı bir kliple taçlandırıyor. 30 kişilik ekiple 28 saatte çekilen görüntülerde Tugay’a, İspanyol model-oyuncu Bea Alborch eşlik ediyor. Nişantaşı sokaklarında ve mekanlarında çekilen klip sanal dünyada ve müzik kanallarında ekim ayında yayınlanacak.

 Editör: Çağdaş Can


Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir