Türkiye Finans 3. Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Teknik ve kompozisyon açısından değerlendirilen eserler arasından dereceye girenler ve sergilenmeye değer bulunanlar, Türkiye Finans Kartal Genel Müdürlük binasında B Girişi fuaye salonunda sergileniyor. Sergi, 31 Ocak’a kadar ziyaret edilebilecek.

Türkiye Finans Fotoğrafçılık Kulübü tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Ülke genelindeki Türkiye Finans çalışanlarından 131 kişinin toplam 603 fotoğrafla katıldığı yarışmanın sergisi Türkiye Finans Kartal Genel Müdürlük binasında açıldı. Sergi açılışına Türkiye Finans Genel Müdürü Derya GÜRERK, Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı ve Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Semih ALŞAR ile Türkiye Finans üst yönetimi ve çalışanları katıldı.

Fotoğraf sanatçısı Nevzat ÇAKIR ile Fotoğraf Sanatçısı ve PhotoWorld Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Murat GÜR’ün de aralarında bulunduğu Seçici Kurul tarafından değerlendirilen fotoğraflar arasından 4’ü final turuna kaldı.

Yarışmanın birincisi “Karanlığın Büyüsü” isimli çalışmasıyla ADK ve Ödeme Sistemleri Geliştirme Müdürlüğü’nden Arif ÜNAL oldu ve 3000 TL’lik ödül kazandı.

Adıyaman Şube Müdürlüğü’nden Ali ALABAŞLI “Uçurtma” isimli eseriyle ikinci olarak 2000 TL, Ankara Demetevler Şube Müdürlüğü’nden Murat TORU “Kara Akbaba” isimli çalışmasıyla üçüncü olarak 1000 TL, ADK ve Ödeme Sistemleri Geliştirme Müdürlüğü’nden Hüseyin BAHÇECİ “Müzik Seni Taşısın” isimli çalışmasıyla Türkiye Finans Özel Ödülü olarak 1500 TL kazandı.

Yarışmaya katılan 5 kişi 500 TL’lik mansiyon ödülünün sahibi oldu. Yarışmada 34 eser sergilenmeye layık bulundu, sahipleri 100’er TL ödül kazandı.

 

 

Haber: Sinem Semerci

 

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir