Türk Telekom’dan Teknoloji Günü Etkinliği.

Mert Aybars – Türk Telekom, küçük ve orta ölçekli işletmelere rekabet avantajı sağlayan avantajlı ürün ve çözümlerini İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde (KOSBİ) düzenlediği “Teknoloji Günü” etkinliğinde anlattı.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, küçük ve orta ölçekli işletmelere rekabet avantajı sağlayan avantajlı ürün ve çözümlerini 5 Eylül 2013 günü İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde (KOSBİ) düzenlediği “Teknoloji Günü” etkinliğinde anlattı.

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Dr. Cavit Kahya ile Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan şirketlerin üst düzey sorumlularının ve BT yöneticilerinin katıldığı Teknoloji Günü etkinliğine Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek ve Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşar da katılarak birer konuşma yaptılar.

Türk Telekom’un “Dijital Yaşam Dönüşümü” ve “Değer Odaklı Mükemmel Müşteri Hizmetleri” vizyonu kapsamında esnafa ve KOBİ’lere sunduğu ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı Teknoloji Günü etkinliğinde katılımcılara Türk Telekom’un İş Avantaj, Biz, Her Yöne ve Esnaf tarifeleri, 444’lü özel servis numaraları, sanal santral hizmetleri ve güncel kampanyaları hakkında bilgi verildi. Etkinlikte Türk Telekom’un KOBİ’ler için verimlilik ve rekabet avantajı sağlayan uçtan uca entegre teknoloji çözümleri örneklerle anlatıldı.

Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Teknoloji Günü etkinliğindeki konuşmasında Türk Telekom’un altyapıya ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile avantajlı tarifeleri, Kurumsal Havuz uygulaması, toplu SMS, VPN, fiber genişbant, veri merkezi ve bulut bilişim çözümleri hakkında bilgiler verdi. Esra Şimşek, “Türkiye çapında 165’ten fazla OSB, teknopark, serbest bölge ve 450’den fazla ticari bölge ile işbirliği anlaşmalarımız, fiber optik altyapı dönüşümlerimiz, yeni ürün, hizmet ve kampanyalara yönelik çalışmalarımız ile esnafımızın, işletmeleri ve sanayicilerimizin işlerine değer katmak için çalışıyoruz. Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 1.4 milyon TL altyapı yatırımı gerçekleştirerek, şu ana kadar 78 km. fiber ağı çektik” dedi.

KOSBİ’de yer alan işletmelerin üst düzey ve BT yöneticilerinin büyük bir ilgi gösterdiği Teknoloji Günü etkinliği, önümüzdeki günlerde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan organize sanayi bölgelerinde de tekrarlanacak.

 

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir