Türk Kalp Vakfı, Herbalife İş Birliği

Gülten Uğurlu – Lider beslenme uzmanları ve ödüllü bilim adamları ile birlikte yürüttüğü araştırma geliştirme faaliyetleriyle kendini sürekli yenileyen Herbalife, sosyal sorumluluk faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Geçmişinde 30 yılı aşkın bir tecrübe bulunan Herbalife, bu kapsamda Türk Kalp Vakfı (TKV) ile çok önemli bir işbirliğine imza attı. Herbalife, Dünya Kalp Federasyonu resmi üyesi olan TKV’nin, 14. Dünya Kalp Günü’nde “Sağlıklı Bir Kalp için Harekete Geçin” sloganıyla düzenlediği atletizm etkinliğinin sponsorluğunu üstlendi. Etkinlik, 29 Eylül 2013 Pazar günü Enka Sadi Gülçelik Spor Tesisleri’nde düzenlenecek.

 En Saygın Vakıflar Arasında

Türkiye’nin en saygın vakıfları arasında yer alan TKV, kalp ve damar hastalıklarından kaynaklanan ölümlerin en aza indirilmesi yolunda uyarma ve bilinçlendirme görevi yürütüyor.


Herbalife Hakkında:

1980 yılında ABD’de Mark Hughes tarafından kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsası’nda (NYSE) işlem gören, dünyanın en büyük global ağ pazarlama şirketlerinden biridir.  Herbalife International, bilimsel olarak tasarlanmış, kilo kontrolü, gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünleri perakende satışını, dünya çapında 80’den fazla ülkede, çok geniş bir bağımsız distribütör ağı aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan ve Doğrudan Satış Yöntemi ile satış yapan Herbalife Türkiye’nin 25 bin distribütörü bulunmaktadır. Ömür boyu sağlıklı bir beslenme sistemi vaat eden Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’ndaki Nobel Ödüllü Bilim adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Herbalife,  Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun resmi beslenme sponsorudur. Türk Kalp Vakfı, Herbalife ürünlerini desteklemektedir.

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir