“Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli”

·         Petrol Ofisi ve Marsh Türkiye işbirliği kapsamında hayata geçen ‘Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli’ projesiyle Petrol Ofisi müşterileri, herhangi bir Petrol Ofisi ürünü almaksızın, SMS ile başvuru yaparak hediye ferdi kaza ve anahtar kaybı sigortasına sahip oluyorlar.  

·         Proje kapsamında ayrıca kasko poliçesi olmayan ya da poliçesi olup hasarsızlık indirimini kaybetmek istemeyen araç sahipleri için de 9,90TL’ye “Hasar Onarım Hizmet Paketi” sunuluyor.

·         Projenin bir diğer ürünü olan “Petrol Ofisi Kasko” ise kaskosu olmayan araçlar için uygun primli kasko yaptırma imkânı sunuyor.

 

Petrol Ofisi ve Marsh Türkiye çatısı altında faaliyet gösteren ‘sigortadukkanim.com’ işbirliğiyle hayata geçen ‘Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli’ projesi kapsamında sektörde bir ilk gerçekleştirilerek, Petrol Ofisi müşterileri ve araçları için yenilikçi bir sigorta projesine imza atıldı. Sigortadukkanim.com’un sigortacılık altyapısı ve mobil ödeme gibi yenilikçi  teknolojilerle hayata geçen “Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli” projesi tüm akaryakıt istasyonlarında ve www.poiledahaguvenli.com’da Petrol Ofisi müşterileri ile buluşacak.

Proje kapsamında Petrol Ofisi müşterileri akaryakıt, LPG ya da madeni yağ alışverişi yapmadan da ferdi kaza ve anahtar kaybı sigortasından iki ay boyunca hediye olarak faydalanabilecek. Telefonla tıbbı danışmanlık hizmetini de içeren bu ürüne sahip olabilmek için SMS veya internet yoluyla başvurmak yeterli olacak.

Kaskosu Olmayanlar İçin Çok Uygun Maliyetli Alternatif Ürünler

‘Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli’ projesi kapsamında hediye sigorta haricinde kaskosu olmayanlar ya da kaskosundaki hasarsızlık indirimini kaybetmek istemeyenler için de iki ayrı ürün daha sunuluyor.

Petrol Ofisi istasyonlarından sadece 9.90TL’ye mobil ödeme ya da internet üzerinden ödeme ile temin edilebilen “Hasar Onarım Hizmet Paketi”, kasko poliçesi olmayan ya da poliçesi olup, hasarsızlık indirimini kaybetmek istemeyen araç sahipleri için cazip bir çözüm olarak geliştirildi. “Hasar Onarım Hizmet Paketi’ne” sahip olan poliçe sahipleri bir yıl boyunca kaza anında, ücretsiz çekici ve hasar tespiti hizmeti alabilecekler. Bunun yanı sıra, anlaşmalı servis ağında %20’ye varan indirimle garantili onarım avantajı sağlayan bu ürün ile araç sahibi oluşan indirimli onarım maliyetini de kredi kartı ile ödeyebilecek.

Projenin bir diğer ürünü olan “Petrol Ofisi Kasko” ise kaskosu olmayan araçlar için uygun primli kasko yaptırma imkânı sunuyor. Dar kapsamlı kasko olarak geliştirilen bu ürün, aracın yanması ve çalınması durumunda oluşan zararların yanı sıra; grev, deprem, sel ve su baskını gibi büyük riskleri teminat altına alacak. Küçük hasarlar ücretsiz çözülürken, çarpma ve çarpışma sonucu oluşan hasarların onarımı için ise “Hasar Onarım Hizmet Paketi” devreye girecek.

Proje kapsamında sunulan tüm ürünlerin detaylarına ‘www.poiledahaguvenli.comsitesi üzerinden ulaşılabilecek ve ürünler online olarak satın alınabilecek.

 

OMV Petrol Ofisi

2012 yılında 20,2 milyar TL’lik satış geliri elde eden OMV Petrol Ofisi Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumundadır. OMV Petrol Ofisi 2.200 akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 11 akaryakıt, 3 LPG terminali, 25 havaalanı ikmal ünitesi ve 1,3 milyon metreküpten fazla depolama kapasitesiyle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketidir.

OMV

OMV Aktiengesellschaft, 2012 yılında gerçekleştirdiği 42,65 milyar avro grup satışı ve 29.000 çalışanı ile Avusturya'nın en büyük halka açık sanayi şirketidir. Arama ve üretim alanında uluslararası dengeli bir portföye sahip olan OMV’nin, bu alandaki merkez ülkeleri, Romanya ve Avusturya’dır. OMV'nin, 2012 yılında günlük yaklaşık 303.000 varil yakıta eşdeğer üretimi olup, 1,12 milyar varil yakıta eşdeğer petrol ve doğal gaz rezervi bulunmaktadır. Gaz ve enerji faaliyet alanında yaklaşık 437 TWh gaz satışı gerçekleştirilmiş ve 2.000 km’lik doğalgaz boru hattı aracılığıyla 2012 yılında yaklaşık 103 milyar metreküp gaz taşımıştır. OMV’nin gaz ticaret platformu olan Central European Gas Hub, 528 TWh ticaret hacmiyle Kıta Avrupası’nın en önemli gaz dağıtım merkezlerinden biridir. Rafinaj ve pazarlama alanında OMV, 2012 sonu itibariyle 22 milyon ton yıllık rafinaj kapasitesi ve yaklaşık 4.400 akaryakıt istasyonu ile aralarında Türkiye’nin de olduğu 13 ülkede hizmet vermektedir. OMV mevcut konumunu, Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi’nin %97’lık hisselerinin satın alımı ile daha da güçlendirmiştir.

Marsh

Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh, müşterilerine kendi sektörlerine özel, geleceklerini ve başarılarını korumak için yaratıcı çözümler tasarlar ve sunar. Marsh’ın yaklaşık 26,000 çalışanı 100’den fazla ülkede yerleşik müşterilerine danışmanlık ve brokerlik alanında hizmet vermek için işbirliği içinde çalışmaktadır. Marsh’ın bağlı bulunduğu Marsh & McLennan Şirketler Grubu, (NYSE: MMC) 53,000’den fazla çalışanı ve 11 milyar doları aşan yıllık geliri olan strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunan profesyonel hizmetler şirketidir. Risk ve reasürans aracılık hizmetleri alanında global bir lider olan Guy Carpenter, insan kaynakları danışmanlığı ve ilintili hizmetler alanında global bir lider olan Mercer ve yönetim danışmanlığı alanında global bir lider olan Oliver Wyman şirketlerini de bünyesinde barındırmaktır. Marsh twitter’dan takip edebilirsiniz @Marsh_Inc

Marsh Türkiye

Marsh’ın Türkiye operasyonu, 250’den fazla risk ve sigorta uzmanı ile 40 yılı aşkın süredir, risk ve sigorta brokerliği alanında lider konumdadır. Marsh Türkiye, ana merkezi olan İstanbul dışında İzmir, Ankara, Adana, Bursa ve Gaziantep bölge ofisleri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ve danışmanlık alanlarında hizmet veren Marsh Türkiye’nin müşteri portföyü arasında Türkiye’nin ilk 500 şirketi konumundaki birçok lider şirket bulunmaktadır.

www.marsh.com.tr

 

Haber: Hande Tunçel

Editör: Çağdaş Can

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir