Paşabahçe, İzmir’in Gözdesi Alsancak’taki Mağazasını Yeniledi

Fatih Kalkan – İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, İzmir Alsancak’taki mağazasını yeniledi.  472 metrekarelik alana sahip Alsancak Paşabahçe Mağazası, ‘Yaşam’ ve yenilenen ‘Butik’ konseptleri adı altında birbirinden özel koleksiyonların da yer aldığı 4 bin çeşit ürünü müşterilerine sunuyor. Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, bir yandan yeni mağazalar açarken, bir yandan da mağazalarını yenilediklerini belirterek, “Müşterilerimize daha rahat bir atmosferde benzersiz bir alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatmak amacıyla mağazalarımızı yeniliyoruz” dedi.

Paşabahçe Mağazaları, yenilenen İzmir Alsancak’taki mağazasını hizmete açtı. Müşterilerine daha keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Alsancak Mağazası, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında birbirinden özel koleksiyonların da yer aldığı binlerce ürünü müşterilerine sunuyor. 

Mağazada, Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de yer alıyor.

Alsancak mağazasında, Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları da müşterilerin beğenisine sunuluyor.

“Mağazalarımızı yenilemeye devam edeceğiz”

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, bir yandan yeni mağazalar açarken, bir yandan da var olan mağazaları yenilediklerini belirterek, ‘‘Şu anda 40 mağazamızla hizmet veriyoruz. Yılsonuna kadar 43 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize daha rahat bir atmosferde benzersiz bir alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatmak amacıyla mağazalarımızı da baştan aşağı yenilemeye devam ediyoruz. Müşterilerimizden de çok olumlu geri dönüşler alıyoruz” dedi.

İzmir Alsancak Mağazası, haftanın altı günü 10.00-20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

 

Editör: Çağdaş Can

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir