Musti Karşıyaka’yı “Tesir”i Altına Aldı

Karşıyaka Belediyesi – Eylül ayı boyunca devam edecek olan BP Clup Card Konserleri’nin ilkinde Karşıyakalılarla buluşan Sandal, Belediye Başkanı Cevat Durak ile birlikte “Kaf Kaf” da çekti.

BP sponsorluğunda, bir ay boyunca farklı kentlerde sahne alacak olan pop müziğin ünlü ismi Mustafa Sandal, turnenin ilk konserinde, Bostanlı Rekreasyon Alanı’nı dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Karşıyaka Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen konserde, yepyeni şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkan Sandal, enerjisi ile de göz doldurdu.

Konser arasında sahneye gelerek, Mustafa Sandal’ı Karşıyaka’da ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Cevat Durak, Musti’ye KSK taraftarlarının sloganı “Kaf Kaf”ı da çektirdi. Alanı dolduran 50 bin kişi de, uzun bir süre, slogana eşlik etti. Başkan Durak’ın Sandal’a hediye ettiği “I Love Karşıyaka”  maketi ise, en büyük alkışı seyircilerden aldı.

Karşıyaka’ya unutulmaz bir gece yaşatan Mustafa Sandal’ın konseri öncesinde ise,  alanı dolduran binlerce kişi, ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu’nun DJ performansıyla eğlendi.

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir