Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran ve 95 muhtar katıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Ahrandı Restorant’ta yapılan yemekli toplantıya Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran ve 95 muhtar katıldı.

Başkan Mahmut Badem yaptığı konuşmada; “Hizmet alanımız çok genişledi. Her gün en az iki mahalleye ziyarette bulunarak, vatandaşlarla bir araya geliyoruz. Mahalleler arasındaki standartları eşitlemek amacıyla önceliğimizi merkeze uzak mahallere verdik. Bu konuda merkezdeki mahalle muhtarlarımdan hoşgörü istiyorum” dedi.

Kriz Masası 24 saat hizmetinizde

Geçtiğimiz günlerde belediye bünyesinde kurulan Kriz Masası aracılığıyla sel, kar, soğuk gibi doğal afetlerde meydana gelen tüm mağduriyetlerin giderilmeye çalışıldığını belirten Başkan Badem; “Bir haftadır hem sel baskını hem de kar dolayısıyla yol açma çalışmalarını hızla sürdürüyoruz. Ayrıca mahallerde mahsur kalan hasta vatandaşlarımızın hastaneye ulaşımı belediyemiz tarafından sağlandı. Yüksek bölgelerdeki mahallelerden merkeze gelen öğrencilerimiz yolların kapanması nedeniyle Kız Konuk Evi’nde misafir edildi. Yaşamını sokaklarda sürdüren vatandaşlara bu soğuk günlerde Barınma Evi’nin kapılarını açtık. 24 saat hizmetinizde olan Kriz Masamız sizlerden gelen her türlü talebi en kısa sürede değerlendirmektedir” dedi.

Muhtarlar Masası oluşturulacak

Muhtarların taleplerini daha kısa sürede değerlendirmek istediklerini söyleyen Başkan Mahmut Badem; “ Tüm muhtarlarımız bana çok rahatlıkla ulaşabiliyor. Fakat işlerin takibi ve taleplerin daha çabuk değerlendirilmesi için Muhtarlar Masası oluşturuyoruz. Burada sizlerden gelen tüm istekler kayıt altına alınarak, takipsiz iş bırakılmayacak. Ödemiş Belediyesi olarak vatandaşlarımızın temsilcisi olan siz muhtarlarımızın her zaman emrindeyiz” şeklinde konuştu.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir