Kurbanlık Satış ve Kesiminde Adres Bu Yıl da Kipa

Kipa Basın Odası – Kipa, Kurban Bayramı’nda uygun fiyat, hijyen ve kaliteyi bir arada sunarak kurban seçim ve kesim sürecini çok daha kolay ve etkin hale getiriyor. Kipa, 1 Ekim itibariyle, Bornova, Gaziemir ve Çiğli’deki mağazalarında canlı kurban satışı ve ücretsiz kesim yaparken, pek çok mağazasında da sadece kurban satışı gerçekleştiriyor. Bornova, Gaziemir ve Çiğli mağazalarındaki canlı kesimli kurban organizasyonlarında büyükbaş ile Kıvırcık ve Karaman cinsi küçükbaş hayvan satışı yapılıyor.

Ayrıca 23 Eylül itibariyle her Kipa mağazasında paketli kurban satışı da yapılıyor. Müşteriler, kuzu ya da dana tercihi yapabiliyorlar. En az 18 kilogram olan dana paketlerde parça dana et; 12-14 kg ve 16-18 kilogram olarak 2 seçenek halinde sunulan kuzu paketlerde ise 2 but, 2 kol, 1 gerdan, 1 böbrek yatağı, 2 parça kanat, 1 döş, karaciğer, yürek, dalak ve böbrek bulunuyor.

İnternet Siparişi İle Her Şey Çok Kolay

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kipa, internetin tüm olanaklarını Kurban Bayramı’nda da kullanıyor. Siparişlerini www.paketlikurban.com  üzerinden veren tüketiciler kurbanlıklarını kesilmiş ve paketlenmiş olarak tüm Kipa Hiper mağazalarından zahmetsizce teslim alabiliyor.

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir