Kipa 21’inci Yaşını Kutluyor

Kasım ayı boyunca 21 TL ve üzerinde alışveriş yapan Kipa müşterileri, 10 Citroen’den birini kazanma şansını yakalayacak.

Türkiye’nin önde gelen perakende şirketi Kipa, 21’inci yaş gününde bir dizi promosyon ve etkinlikle  müşterilerine teşekkür ediyor. Adını, o zaman yepyeni bir kavram olan “Kitle Pazarlama”dan alan Kipa, 1992’de, öngörü sahibi 100 işadamının girişimi olarak kuruldu. Başarısıyla dikkat çeken marka, 2003’te global perakende şirketi Tesco’nun bir parçası oldu.

21 Yıllık Gurur

21’inci yaş kutlamalarına ilişkin bir açıklama yapan Tesco Kipa CEO’su Jeff Adams, Kipa’nın “müşterilerini işinin özüne” koyduğunun altını çizdi. Adams, “21 yıl önce modern perakendeciliğin potansiyelini fark eden 100 işadamı tarafından İzmir’de kuruldu. Yıllardır müşterilerini ve onların ihtiyaçlarını işinin merkezine alarak istikrarlı şekilde büyüyen Kipa, müşterilerine sunduğu hizmetin her adımında, yerel uzmanlıkla uluslararası deneyimi birleştirerek ilerledi. Dinamik yapısı, olağanüstü insan kaynağı ve büyüyen ekonomisiyle Türkiye pazarının büyük potansiyeline inanıyor, bu pazarın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bizi bu 21 yılda sadakatleriyle ödüllendiren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Yaş Gününe Özel Olağanüstü Hediyeler

Kipa müşterilerinin sadakatine teşekkür etmek amacıyla Kasım ayı boyunca bir dizi özel kampanya düzenliyor. Bu çerçevede F&F markalı tekstil ürünlerinde yüzde 21’lik indirim sunulurken, ay boyunca her gün yüzlerce farklı Kipa markalı ürün de doğumgününe özel fiyatlarla müşteriyle buluşacak. Kipa müşterileri, yapacakları alışverişlerle otomobil ve tablet PC kazanma fırsatı yakalayacak: Kipa, 21’inci yaşgünü özel çekilişine 1-28 Kasım tarihleri arasında tüm Kipa mağazalarından 21 TL ve üzeri harcama yaparak çekiliş kuponu alan herkes katılabilecek.


Talihliler Kipa’nın Balçova mağazasında Kasım sonunda düzenlenecek “Büyük Parti” kapsamında düzenlenecek çekilişte 10 Citroen C-Elysee 1.2 I Atraction M/T model otomobil,  21 LG 42" LED Cinema 3D Smart TV ve 42 Apple iPad 3. nesil 32GB, Wi-Fi + 4G 9.7 kazanma fırsatı yakalayacak. 

 

Çocuklar İçin Cennet

Kipa’nın 21’inci yıldönümü çocuklar için de birbirinden keyifli birçok özel etkinliği de kapsıyor. Bu çerçevede Kipa, Kasım ayı doğumlu çocukların doğum günü partilerine ev sahipliği yapacak. Ay boyunca düzenlenecek doğum günü partilerinde sihirbaz ve jonglör gösterisi ile maskot şov ve masal kahramanlarıyla yapılan animasyonlar düzenlenecek. Özel balon dağıtımlarının da yapılacağı partilerde doğum günü pastası ikramı da yapılacak.

Kipa’nın hazırladığı bir diğer sürpriz de tüm dünyada çocuklara gökyüzünü ve uzayı daha etkili bir şekilde anlatmak için kullanılan 50 metrekarelik uzay çadırı. Çocuklar çadırda yarım saat boyunca gerçek uzay görüntülerini üç boyutlu olarak gözlemleyebilecek.

Müzik ve Dans

Kipa’nın 21’inci doğum günü kutlamaları müzik ve dansın büyüsüyle gerçekleşecek. İnteraktif müzik ve dans eğitimi için tasarlanmış dev bir dijital pist piyanosu İzmir Çiğli ve Balçova mağazalarında ziyaretçilerin kullanımına açık olacak. Dijital pist piyanosu profesyonel bir dans grubunun yapacağı gösterilerle de ziyaretçileri büyüleyecek.

 

 

Haber: Kipa Basın Odası

 

Editör: Çağdaş Can

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir