İzmir’in Vazgeçilmezleri Yarışmaya Devam Ediyor

Begüm Vatansever – İzmir’lilerle İzmir esnafını buluşturmayı hedefleyerek bir çok mekan, eğlence, kültür ve sanat etkinliğinin indirimli fırsatlarını sunan İzmirburaya.com, İzmir’in fenomen olmuş simgelerini yarıştırıyor.

Her hafta değişen İzmir’in en vazgeçilmezler oylamasına www.facebook.com/izmirburayacom adresinden katılım sağlanıyor. Her gün bir oylama hakkı olan katılımcılar, o haftanın en yüksek oyunu alan vazgeçilmezini oyladıkları taktirde çekilişe katılmaya hak kazanıyorlar ve her hafta beş kişi İzmir Buraya’nın fırsatlarına ücretsiz sahip oluyor. 1 Ekim tarihinde ise tüm katılımcılar arasından yapılan çekiliş ile bir kişi Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 tablete sahip oluyor.

2 Eylül’de başlayan oylamada ilk üç haftanın en vazgeçilmezleri Kumru, Karşıyaka ve Gevrek  seçildi. Yarışmanın son haftasında Boyoz, Çiğdem, Çupra, Montrö Lozan, İzmir’in Kızları ve Domat oylarınızı bekliyor!

Türkiye’nin ilk ve tek Yarışma Ajansı olan Yarışma Fabrikası tarafından projelendirilen bu yarışma ile İzmirBuraya, gevrekten, boyoza, kloraktan, lokmaya, kordonun siyah beyaz taşlarından, saat kulesine bir çok İzmir simgesini anlatan yaratıcı cümleler ile, bu fenomenleri yaşatabilmeyi hedeflemekte.

Yarışma Sayfası:  https://bit.ly/izmirinvazgecilmezleri

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir