İzmir’in Foça ilçesinde FYİK Foça Yelken İhtisas Kulübü tarafından sezon açılış yemeği düzenlendi.

Foça’da 2014 Yelken Sezonu Açıldı
İzmir’in Foça ilçesinde FYİK Foça Yelken İhtisas Kulübü tarafından sezon açılış yemeği düzenlendi.
Foça’da gerçekleştirilen coşkulu yemekte konuşan Foça Yelken İhtisas Kulübü (FYİK) Başkanı Ersin Yirmibeşoğlu, “Geceyi düzenleyen katkı koyan arkadaşlara ve derneğimizin ve Kulübümüzün bu noktaya gelmesinde büyük destekleri olan Foça Belediye Başkanımız Gökhan Demirağ’a çok teşekkür ederiz.
Ayrıca çeşitli yarışlara katılıp derece alan Foça’mızın Adını her yerde öne çıkaran sporcu kardeşlerimiz ve ailelerine de çok teşekkür ederim . Bundan sonrada başarılarımız artarak devam edecek inanıyoruz. FYİK olarak büyük organizasyonlara imza atacağız. Ayrıca 2014 Optimist – Laser Kursları Tarih ve Saatlerimiz belli oldu yelken sporuna gönül veren herkesi bekliyoruz ” dedi.
Geceye onur konuğu olarak katılan Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ yaptığı konuşmada “Denizci ve yelkenci dostlarla bir arada olmaktan çok mutluyuz. Emeği geçen eski başkanlar ve yeni yönetime teşekkür ederim. Bize Foça’nın Denizci bir kent olduğunu anımsatıyorlar. Genç sporcularımız birçok medeniyet kuran Fokaili denizcilerin izinde başarılara imza atıyorlar. Bizde yerel yönetim olarak geçmişte olduğu gibi gelecekte de üzerimize düşen neyse yapacağız.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir