Gülşen Foça Mambo Beach Club’a Geliyor

Mine Karaman – Foça denince akla gelen tek mekan MAMBO BEACH CLUB, Moskovalı Marina Romanova tarafından 2010’da devralındı. Pop müziğin sevilen isimlerinden Gülşen bu Cumartesi (17 Ağustos 2013) Mambo’da, ünlü sanatçı için kurulan büyük sahnede sevenlerine muhteşem bir konser vermeye hazırlanıyor. Gülşen yeni ve eski albümlerinde bulunan sevilen şarkıları ve özel dans şovlarıyla Mambo Beach Club’ta canlı performans sergileyecek.

Gülşen, Özel Sahne Şovları İle Mambo'da

17 Ağustos Cumartesi gecesi Mambo’da özel kurulan sahnede konser verecek olan pop müziğin sevilen sanatçısı Gülşen, yoğun istek üzerine Mambo’da ilk defa sahne alacak. 1996 yılında ilk albümü "Be Adam", ile müzikseverlere merhaba diyen Gülşen, bu albümle iyi bir çıkış yakaladı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra 1999 yılında "Erkeksen" adlı albümünü yayınladı. "Erkeksen" albümünün ardından 2002 yılında yayınlanan "Şimdi" isimli albümü ile müzikseverlerle bir kez daha merhaba diyen sanatçı hızlı yükselişini 2004 yılında çıkardığı "Of.. Of.." adlı albümle sürdürdü.

Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi. 2006 yılında çıkarttığı "Yurtta Aşk, Cihanda Aşk" adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı gündemden düşmemeyi başardı. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen "Gülşen Ama Bir Farkla" adlı albümü ve Ozan Çolakoğlu ile yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirdi.

Müzik severlerin büyük heyecan ve merakla beklediği yeni albümü "Beni Durdursam Mı?" ile müzik marketlerde geçtiğimiz günlere yerini alan Gülşen, sevilen tüm şarkılarıyla 17 Ağustos Cumartesi gecesi Mambo Beach Club’ta sahne alacak.

Daha detaylı bilgi için www.mambobc.com adresinden takip edebilir ve yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

 

Rezervasyon için;

Adres: Mambo Beach Club / Fatih Mah. Oruçreis Cad. No:230 Yeni Foça – İZMİR

Tel: 0232 814 69 59 – 0533 927 75 45 Web: www.mambobc.com

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir