FOÇA’NIN YILDIZI, TRAVEL TURKEY FUARI’NDA PARLIYOR

 

 

 

1

Foça Belediyesi standı, ‘Travel Turkey İzmir’in ilgi odaklarından biri oluyor…

Asırlar boyunca çeşitli medeniyetlere şahitlik eden ve Kalesi ile 2 yıl önce Birleşmiş Milletler (BM) Bilim Eğitim ve Kültür Teşkilatı’nın (UNESCO) Dünya Kültür Mirası geçici listesine giren Foça’nın turistik ve kültürel değerleri; bu yıl 9’uncusu düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi’nde tanıtılıyor.

Foça Belediyesi personeli ile Foça İlçe Turizm Müdürlüğü, Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi, Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği ve Foça Yeryüzü Pazarı-Slow Food Foça Zeytindalı Birliği yetkilileri, fuara katılan turizm profesyonellerine ve ziyaretçilerine ilçe hakkında detaylı bilgiler aktarıyor.

Organizasyonun ilçe tanıtımına olumlu katkılar yapacağını belirten Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “Foça’yı henüz keşfetmemiş dostlarımızı, tarihi ve doğal güzelliklerle dolu ilçemizi ziyaret etmeye, bizimle birlikte bu güzellikleri yaşamaya çağırıyoruz” dedi.

10 – 13 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir’ Gaziemir’deki fuarizmir’de gerçekleşiyor. Geçtiğimiz yıllarda, ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplayan organizasyona bu yıl, 30 ülkeden 902 firma katılıyor.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir