Foça’lı Minikler Ege Karate Ligine Puanla Başladı

Türkiye Karate Federasyonu bünyesinde Ege Karate ligi ilk ayağı Lidya Sardes Etabı Manisa’ nın Salihli ilçesinde 29-30 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşti.

Ege Karate Liginin ilk ayağı Lidya Sardes Etabına 13 il, 48 kulüb, 790 sporcunun iştirak etti. Antrenör Kudret Yüksel ilçemizden iştirak eden minik karatecilerimiz Kaan Yüksel 2009 yaş 45 kilo, Cem Batu Güngör 2010 yaş 35 kilo kategorilerinde 3. (Bronz madalya) olarak lige puan ile başladı.

avatar

Ersoy Toptaş

Ekonomist / Bankaların farklı bölümlerinde, Sigorta şirketinde, bir şirketin Finans bölümünde çalıştı. Ticarete atıldı. Gayrimenkul Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Satın Alma Uzmanlığı, Bireysel Emeklilik ve Segem, Dış Ticaret Uzmanlığı gibi konularda lisans ve sertifikaları bulunmaktadır. AKTİF ÇALIŞMALAR Dünyada 20 ülkede faaliyet gösteren merkezi amerikada bulunan tradingview finans analiz sitesinde Türkiye moderatörlüğü yapmaktadır. Ülkemizde de faaliyet gösteren investing.com finans sitesinde makaleleri yayınlanmaktadır. Foça ve Yenifoça bölgesinde faaliyet gösteren Emlak Ofisi bulunmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir