Foça’da Sancara Çoşkulu Karşılama

Balyoz davasında tahliye edilen Foça'da Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ , yakınları , çalışma arkadaşları ve çoşkulu bir kalabalık tarafından  karşılandı.

Saat 10.30 Foça’da olacağı bildirilen Koramiral Lüftü Sancar’ı karşılamak için Foça girişindeki benzin istasyonuna sabah saatlerinden itibaren çok sayıda  seveni toplandı.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ında içinde bulunduğu grup tarafından karşılanan Sancar tek tek herkesle kucaklaştı, hatıra resmi çektirdi.

 

Koramiral Lüftü Sancar’ı  gazetecilere yaptığı açıklamada, “Cezaevinden çıktığımı , özgür kaldığımı şimdi daha iyi anladım.

İnsan kendi vatanına geldiğinde dostları birlikte olunca mutluluğu on kat daha fazla oluyor. Şimdi özgür kaldığımı anladım.

         Buradan bütün dostlarıma teşekkür ediyorum. En güzel günlerimiz bundan sonra olacak inşallah. Huzur içinde olalım Ülkemizde huzur içinde olsun “ dedi.

 

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ da, Koramiral Lüftü Sancar abimizi tekrar Foça’da görmekten onu kucaklamaktan çok mutluyuz" diye konuştu.

 

Karşılamaya katılan  guruplar konvoy yaparak Lüftü Sancar’ı evine kadar götürdü. Sancar’ın Foça’da evinde dinleneceği bildirildi.

HABER .GÖRÜNTÜ..SERVET VURAL

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir