FOÇA’DA İLK TOPLANTI HEYECANI Foça Belediyesi Nisan Ayı olağan Meclis Toplantısını yaptı.

30 Mart’ta yapılan yerel seçimler sonrası 3. Kez seçilerek tekrar göreve gelen Foça’nın CHP’li Belediye Başkanı Gökhan Demirağ başkanlığında ilk Meclis Toplantısını yapıldı.

Foça Balıkçı Kahvesinde yapılan Nisan ayı olağan Meclis Toplantısını birçok Foçalı izledi.

Yeni ekip, yeni dönem, yeni heyecan

Meclis Toplantısı açış konuşmasını yapan Başkan Demirağ, yeni ekip, yeni dönem, yeni heyecanla göreve başladıklarını belirterek, “Önümüzde çok güzel 5 yıl var. Yeni ekibimizle Foça’mız için çok önemli ve güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Yeni meclisimiz Foça’mıza hayırlı olsun” dedi.

Tecrübeliyiz

Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “Yeni oluşan meclisimizle Foça’ya yeni vizyon çizip, geleceğimiz için hep birlikte uyum içinde çalışacağız. Muhalefet ve eleştirilere açık olacağız. Yapılan muhalefetten kendimize bir şeyler çıkaracak tecrübeye sahibiz. Bütün meclis üyesi arkadaşlarımızla uyum içinde bir beş yıl geçireceğiz” diye konuştu.

Foça Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı açılış konuşmasından sonra Meclis 1. Ve 2. Başkanvekilleri seçildi. Yapılan oylama sonucu Meclis 1. Başkanvekilliğine Serdar Tunçbay seçilirken,  2. Başkanvekilliğine ise Bahar Öztürk seçildi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir