FOÇA KENT KONSEYİ YENİ DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI YAPTI

FOÇA KENT KONSEYİ YENİ DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI YAPTI.

Foça Kent Konseyi Engelsiz Kafede gerçekleştirilen toplantıya, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Orhan Gürer, yürütme kurulu üyeleri Işıl Dirim Kavitaş, Recep Hacıoğlu, Servet Vural, Ahmet Koldaş, Selma Sabancı ,Ceyhan Çetin, Huriye Kuruoğlu ve Altan Öztürk katıldı.

Tanışma ile başlayan toplantıda  Yürütme Kurulu Başkanı Orhan Gürer  Foça kent konseyi için  çaba gösteren herkese teşekkür etti . Toplantıda uygulanacak proje ve detaylarından bahsedildi yürütme kurulu üyeleri Foça ile ilgili öneri ve şikâyetlerini dile getirirken yeni proje fikirleri de paylaştılar.

Toplantıda Meclis başkanları seçimi yapıldı. Işıl Dirim Kavitaş’ın Turizm Meclisi Başkanlığına, Nuray Çiloğlu’nun Kadın Meclisi Başkanlığına, Kemal Çiftçi’nin Gençlik Meclisi Başkanlığına, Recep Hisar’ın Çevre Meclisi Başkanlığına, Sermin Selçuk’un Engelli Meclisi Başkanlığına seçilmesine, Hülya Dinçel, Zeynep Çemrek, İlkay Söylemezoğlu, Beyhan Türker’in ilçe temsilcisi olarak genel kurul toplantılarına katılmak üzere seçilmelerine karar verildi

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir