Foça Kent Konseyi Belediye ve Kaymakamlığı Ziyaret etti.

Foça Kent Konseyi Belediye ve Kaymakamlığı Ziyaret etti.

Foça Kent Konseyi Yürütme Kurulu Konsey Başkanı Orhan Gürer başkanlığında  Foça  Belediye Başkanı Gökhan Demirağ  ve Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge’yi makamlarında ziyaret etti.

Foça belediyesi ziyaretinde Konsey Başkanı Orhan Gürer  Kent Konseyinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve yeni projelerle Foça  için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Foça  Belediye Başkanı Gökhan Demirağ Kent Konseyinden istekleri olacağını Sokak ve mahalle temsilcileri belirleyerek sorunlara hızlı müdahale etmek istediklerini , en çok şikayet aldıkları işgaliyelerle ilgili 1.1.2015 tarihinden itibaren köklü önlemler alacaklarını , herkesin görüşünü alarak  sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket edeceklerini söyledi.

Foça belediyesinin faaliyetleri konusunda da konseyi bilgilendirdi.

Foça  Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu Üyeleri daha sonra Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge’yi makamında ziyaret etti.

Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge üyeleri karşıladı ve kısa bir sohbetin ardından Kent Konseyi Başkanı Orhan Gürer  Kent Konseyi ve yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi .

Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge, Kent Konseyi olarak yapılan faaliyetlere her zaman destek olacaklarını belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Konseyi Foça ile ilgili projeler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir