FOÇA İLÇE MİLLİ EGİTİM MÜDÜRLÜ İLÇE HAYAT BOYU ÖGRENME VE HALK EGİTİMİ PLANLAMA KOMİSYONU TOPLANTISI FOÇA ANADOLU LİSESİ TOPLANTI SALONUN DA GERÇEKLEŞTİ.

 

2015 ilçe Hayatboyu Ögrenme Toplantısın da yaygın Egitimle ilgili çalışmaların degerlendirilip bilgiler aktarıldı . Saygı duruşu ve İstiklal Marsı nın okunmasın dan sonra konuşan Foça İlçe Milli Egitim Müdürü şuayip öner ve İlçe Milli Egitim Şube Müdür ü muzaffer taşar slayt gösterileri ile 2014 yılı çalışmalarını aktardılar.

İlçe Hayat Boyu Ögrenme ,Halk Egitimi planma ve iş birligi Komisyonu , İlçedeki Resmi,Özel ve Sivil Toplum kuruluşları ile hayat boyu ögrenme kapsamın da yaygın Egitim ihtiyaçlarının belirlenmesi,planlanması,ortaya cıkan güçlüklerin degerlendirilmesi ve merkezler arasın da iş birligi ve koordinasyon saglanması ,etkinliklerin birlıkte planlanması ve uygulamaya konulması,hizmet tekrarı ve kaynak israfının önlenmesi ve verimliligin arttırılmsı amacıyla düzenlendi.

Foça  Kaymakamlık  Başkanlıgın da Belediye Başkanı veya Temsilcisi,Askeri Birlik Temsilcisi,yuksek Ögretim Kurumların dan Temsilci,Cumhuriyet Bas Savcısı veya Temsilcisi Emniyet Müdürü , Özel İdare Muduru,Milli Egitim Müdürü,Yaygın egitim den sorumlu Sube Müdürü,Gençlik ve Spor Müdürü,Tarım İlçe Müdürü,Özel Sivil Toplum kuruluş Temsilcileri Toplantı da yer aldılar…

 

ŞÜKRÜ ERCAMAT.FOÇA 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir