Foça CHP’de Kadınlar Sandığa Gitti.

 

 

DSC_8208CHP Foça İlçe Kadın Kolları kongresinde tek aday olarak seçime giden Ayla Kıyak yapılan tek listeyle yapılan seçimler sonucunda ilçe kadın kolları başkanı seçildi

Foça Reha Midilli Kültür Merkezinde gerçekleşen olağan kongreye Foça Belediye başkanı Gökhan Demirağ, CHP Foça İlçe Başkanı Günal Biçer, CHP Foça Gençlik kolları Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım ,CHP Foça Belediyesi Meclis Üyeleri ile partililer katıldı. Kongre boyunca CHP’li bayanlarda çoşku vardı ,sık sık çalan müziklere eşlik ettiler, halay çektiler oynadılar.

Divan başkanı Foça Belediye başkanı Gökhan Demirağ seçildi, Divan seçiminden sonra saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. CHP Foça İlçe Kadın Kolları Başkanı Beyhan Türker bir konuşma yaptı. Beyhan Türker, “ Yönetimdeki arkadaşlarımla görev sürem boyunca üzerimize düşen ne varsa yaptık. Görev sürem boyunca bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Yeni seçilecek olan ilçe kadın kolları başkanına ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyorum, çok sorumluluklarım var aday olmadım ” dedi. Beyhan Türker’in konuşmasından sonra faaliyet raporu okundu.

Faaliyet raporundan sonra Foça Belediye başkanı Gökhan Demirağ, CHP Foça İlçe Başkanı Günal Biçer, birer konuşma yaptılar konuşma yaptılar.

Seçimlere geçildi , oylar kullanıldı , tek aday olarak seçime giden Ayla Kıyak başkan seçildi , Yönetim kurulu asil listesi; Sebahat Tıkansak , Benal Kut ,Aysel Sanıtürk, Şerife Köz, Suna Saraçoğlu, Döndü Ertürk ‘den oluştu.
İl delegeleri; Ayla Kıyak, Beyhan Türker, Gülseri Kuluç, Zehra Yılmaz oldu.
Ayla Kıyak Başkan seçildikten sonra yaptığı konuşmada “Bugün kongremize gelerek bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Benden önce görev yapan tüm arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bana verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağım.” diye konuştu.

haber. servet vural

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir