Foça CHP Belediye Başkanı Adayı Gökhan Demirağ

Foça  CHP Belediye Başkanı Adayı Gökhan Demirağ Basın Açıklaması Yaptı

 

CHP MYK toplantısında belirlenen isimler Parti Meclisinde onaylandıktan sonra açıklandı.Cumhuriyet Halk Partisi Foça İlçesi Belediye Başkanı Adayı Gökhan Demirağ  oldu.

Parti binasında düzenlenen basın toplantısında CHP Foça İlçe başkanı Günal Biçer  , Foça  CHP Belediye Başkanı Adayı Gökhan Demirağ ve llçe parti yetkilileri katıldı.

 

Parti binasında düzenlenen basın toplantısında Açılış konuşmasını yapan CHP Foça İlçe başkanı Günal Biçer  “ Dün toplanan  parti meclisimiz ve Genel  Başkanımızın onayı  ile Foça  CHP Belediye Başkan Adayımız  Sayın Gökhan Demirağ ilan edildi. Kendisine bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Renkli bir seçim süreci yaşadık. Bu sürece katkı koyan diğer 2 başkan aday adayımıza da teşekkür ederiz. “ dedi.

Daha sonra söz alan Foça Belediye Başkanı ve CHP başkan adayı Gökhan Demirağ “ Öncelikle Parti Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu , parti meclisimiz ve parti büyüklerimiz bize anlamlı bir görev verdi hepsine teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Cumhuriyet Halk Partili olmak bir ayrıcalıktır, hangi kademesinde görev alırsanız alın şerefli bir görevdir. CHP bayrağını en üste taşımak görevimizdir. Bu süreçte çok keyifli çok zevkli yarışlarımız oldu. Aday Adayı arkadaşlarımız Sayın Osman Mert ve Sayın Celal Çankaya’ya bu süreci centilmence geçirdikleri için teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunmak  istiyorum.Bu süreçte bölünmeye parçalanmaya tahammülümüz yoktur. Katkısı olan tüm partili dostlarıma teşekkür ederim .Bu gücümü sizlerden ve partimden aldım.Yarın kalan projelerimize devam edeceğiz. Katıldığınız için teşekkür ederim .” dedi        

Yapılan açıklamalar sonrasında ilçe teşkilatında Mahalli İdareler seçimi için start verildi ve seçim çalışmalarına başlandı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir