Foça Belediyesi Çocuk Evi, Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Başladı

Foça Belediyesi – 4-5-6 yaş grupları olarak oryantasyona başlayan Foça Belediyesi Çocuk Evi Öğrencileri, ‘‘anne-babaları’’ ile birlikte kendi sınıflarında yaratıcı sanat etkinlikleri yaptılar.

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı açılışında konuşan Çocuk Evi Müdürü ve Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bilim Uzmanı Sara Kefi; 4 yaş grubu öğretmeni Funda Erol, 5 yaş grubu öğretmeni Emre Bilek ve 6 yaş grubu öğretmeni Seçkin Doyran ile birlikte yeni eğitim-öğretim yılının ‘‘sağlıklı, mutlu, sevgi dolu ve başarılı’’ bir yıl olması dileğinde bulundu.

Sara Kefi, Foça Belediyesi Çocuk Evi eğitimci takımı olarak, Belediye Başkanımız Gökhan Demirağ’ın önderliğinde ve onun desteği ile; nitelikli bir eğitim kurumu olarak, hizmet vermeyi amaçladıklarını belirtti. Sara Kefi ayrıca, Belediye Başkanımız Gökhan Demirağ’ın, çocuk evindeki öğrencilerin ‘‘eğitim, beslenme ve servis’’ gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük bir titizlikle kendilerini desteklediğini ifade etti.

Anne-baba ve çocukların sınıflarında birlikte yaptıkları yaratıcı sanat etkinliklerini tamamlamaları ile, oryantasyon son buldu.


Editör: Çağdaş Can

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir