En Sevimli Şenlik Başlıyor

Karşıyaka Belediyesi –  Her yıl olduğu gibi bu yıl da kedi ve köpek yarışmaları, gösteriler, sunumlar, eğlenceler ve çocuklar için hazırlanan farklı etkinlikler ile sürecek olan şenlikte unutulmayan sanatçılar Atilla Atasoy, Bilgen Bengü ve Yeşim hayvan severlerle birlikte olacak, şarkılar söyleyecek.

Hayvan severlerle el ele vererek gerçekleştirilen şenliğin her yıl daha da fazla ilgi gördüğünü belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, “Onlar dünyamızın bir parçası. Hayat, can dostlarımızla daha da anlamlı oluyor. Hayvansever hemşerilerimizle şenlikte bir araya gelerek güzel etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da bize destek olan, başta sanatçı dostlarımız olmak üzere, herkese teşekkür ediyorum“ dedi.

Şenlik boyunca İzmir Engelsiz Sanat Derneği tarafından çocuklara sürekli gösteriler ve eğlenceler düzenlenecek. Alana şişme oyun parkı kurulacak, sivil toplum kuruluşları ile çeşitli firmaların tanıtım stantları açılacak. Karşıyaka Belediyesi hayvan sahiplenme standı açacak, hayvan sahiplenenlere bilgilendirme yapılacak. 5 Ekim Cumartesi saat 20.00’de Atilla Atasoy, Bilgen Bengü ve Yeşim konseri yer alacak.

 

PROGRAM:

4 Ekim 2013 Cuma

Gün boyunca çocuklara yönelik gösteriler, tanıtım stantlarında sunumlar yer alacak.

Saat 14.00 Dünya Hayvanları Koruma Günü Paneli

     Konuşmacılar:Prof. Dr. Tahsin Yeşildere-İstanbul Ünv. Veterinerlik fakültesi Öğretim Üyesi, Hayvanları Koruma Vakfı 2. Başkanı Funda Ersoy, KLİVET İzmir Şube Başkanı Serdar Aktop ve İzmir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı H. Gökhan Özdemir.

5 Ekim 2013 Cumartesi

Saat 10.30 Şenlik başlangıç töreni, konuşmalar, stantların gezilmesi

Saat 13.00: En Yakışıklı  ve en cazibeli kedi yarışması

Saat 16.00: En karizmatik  ve en cazibeli köpek yarışması

Saat 20.00: Flamenko Dans gösterisi (On2 Dans Sanat Okulu)

Konser: ATİLLA ATASOY, BİLGEN BENGÜ VE YEŞİM

6 Ekim 2013 Pazar

Çocuklara hayvan ve çevre sevgisi kazandırabilmek için gün boyunca etkinlikler gerçekleştirilecektir.

 

 Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir