Dubai Alfemo ile Tanıştı


Konsept mağazacılık anlayışını dünyanın birçok ülkesine taşıyan Alfemo, planlı ve istikrarlı büyüme stratejisi doğrultusunda bölgede 1 yıl içinde 5 mağaza açmayı hedefliyor.

Alfemo Yönetim Kurulu Başkan Yrd. ve Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, şirket üst düzey yöneticileri, dünyanın pek çok ülkesinden gelen Alfemo bayileri ve çok sayıdaki seçkin davetlinin katılımı ile gerçekleştirilen Dubai Alfemo mağazası açılışına bölge halkı da büyük ilgi gösterdi. Açılışta bir konuşma yapan Ramazan Davulcuoğlu: “Dubai, mobilya ticareti açısından bölgede stratejik bir konumda yer alıyor. Sadece Birleşik Arap Emirlikleri değil, Afrika, Hindistan, Yemen ve Umman’ı da kapsayan geniş bir integralden, bölgeye mobilya satın almaya gelen yoğun bir ziyaretçi trafiği var. Dubai’deki ilk mağazamızı açarak, bölge halkını Avrupa standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz, özgün tasarıma sahip, kaliteli ve modern ürünlerimizle tanıştırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hedefimiz bölgede 1 yıl içinde 5 mağaza daha açmak” açıklamasında bulundu.

Alfemo Bayileri Dubai’de Buluştu

Dubai’de mağaza açılışının yanı sıra, Alfemo’nun global ve ulusal bayilerinin katılımıyla Alfemo ikinci yarı yıl bayi toplantısı da gerçekleştirildi. Markanın 2014 yılı hedeflerinin, dünyaya yayılma ve büyüme politikasının görüşüldüğü toplantıda ayrıca farklı bölgelerden ve kültürlerden gelen bayiler bölgelerine özgü pazarlama stratejilerini paylaştılar.

2014’te Alfemo Reklamları Dubai’de Heryerde

2014 yılında Dubai’de yapılacak reklam çalışmalarına ilişkin bir anlaşma da imzalayan Alfemo, bu anlaşma ile markanın tanıtımını yıl boyunca Dubai’nin en büyük AVM’si Dubai Mall ve Emirates Mall outdoor reklam alanlarında gerçekleştirecek. Bunlara paralel olarak markanın reklamları bölgenin en önemli gazete, dergi ve radyolarında yer alacak.

Haber: Tuba: Yeruşan Aydın

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir