Bayram Tatili Geldi, 7 Milyon Kişi Yollarda

Sektörün lider firması  Kamil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan, “Dokuz günlük tatil Türkiye çapında yoğun bir yolcu trafiği yaratıyor. Bu yıl Kurban Bayramı süresince 341 firma, 8 bin 500 otobüsü ile yaklaşık 7 milyon yolcu taşıyacak. Toplu ulaşım, bireysel araçla seyahate göre daha güvenli, rahat ve çevreci bir seçenek sunuyor’’ dedi.

Türkiye karayolu taşımacılığı sektörü, Kurban Bayramı nedeniyle hareketli günler yaşıyor. Dokuz günlük bayram tatilinin başlamasıyla şehirlerarası toplu ulaşım için hale talep var. Kâmil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan, “Dokuz günlük tatil Türkiye çapında yoğun bir yolcu trafiği yaratıyor. Bu yıl Kurban Bayramı süresince 341 firma, 8 bin 500 otobüsü ile yaklaşık 7 milyon yolcu taşıyacak. Toplu ulaşım bireysel araçla seyahate göre daha güvenli, rahat ve çevreci bir seçenek sunuyor. Sektörümüz, artan talebi en iyi şekilde karşılayarak, yolcuları bir kez daha seçimlerinde haklı çıkarmaya hazırlanıyor.”

 

Kamil Koç Kurban Bayramı’nda 700 Bin Yolcu Taşıyacak, 2 Bin Ek Sefer Düzenleyecek

 

Kurban Bayramı’nda artan talep nedeniyle Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş’nin 2 bin ek sefer düzenlediğini söyleyen Kâmil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan şöyle konuştu:

 

“Kurban Bayramı’nda Kâmil Koç Otobüsleri yolcularına rahat bir yolculuk deneyimi yaşatmaya başladı. Dokuz günlük tatil süresince 670 otobüsümüzle Türkiye çapında yaklaşık 700 bin yolcu taşımayı planlıyoruz. Bu süre içinde 2 bin ek olmak üzere toplam 12 bin sefer düzenleyeceğiz. Ek seferler sayesinde tüm talepleri karşılamayı amaçlıyoruz. Uzun bayram tatilinin herkes için en güzel şekilde geçmesini diliyoruz, bunun için yolcu odaklı hizmetlerimiz, ileri teknoloji donanımına sahip otobüslerimizle yolda olacağız.”

 

Haber: Aslı Kurukafa

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir