Bayraklı Esnafı artık tek çatı altında

Bayraklı Çarşı esnafı sorunlarına ortak çözüm, mutluluklarını paylaşma ve dayanışma sağlamak amacıyla Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER) çatısı altında toplandı.

4

Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER), Belediye Başkanı Hasan Karabağ, meclis üyeleri, muhtarlar, Esnaf Oda temsilcileri, iş adamları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile Sevgi Yolunda açıldı. Kurdele öncesi vatandaşlara lokma dağıtılan açılışta Başkan Karabağ kısa bir konuşma yaptı. Açılışta birlik ve beraberlik, bayrağa sahip çıkma zamanı olduğunu söyleyen Başkan Karabağ,  “Bayrağa sahip çıkma zamanının ne kadar önemli olduğunu el ele verdiğimiz zaman kaçacak delik aradıklarını burada bir kez daha göstermiş olduk. Önemli olan bir araya gelmemiz Bayrağımıza, Vatanımıza, Cumhuriyetimize sahip çıkmamız” dedi.

 

“ESNAFIMIZIN SESİ OLACAĞIZ”

BAYÇARDER Başkanı Ertuğrul Civelek ise “Açılışımıza katılımınızdan dolayı başta belediye Başkanımız olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Deneğimizin çok önemli projeleri ve faaliyetleri olacak. Şuan 300 üyemiz var. Bayraklı’nın her yerinden esnaf arkadaşlarımızı üye yapıyoruz. Amacımız siyasetten uzak bölgemizdeki sorunların çözümü, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek ve dayanışmayı sağlamaktır. Öncelikli

 

 

 

 

hedefimiz esnafımızın sesi

 

olmaktır.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir