Başkan Ömer Turgut Oğuz: “Aliağa’ya hizmete devam”

Aliağa Belediyesi – 2 Eylül’de, 2014 yerel seçimleri için partisi CHP’den Aliağa Belediye Başkanlığı aday adaylık başvurusu yaparak Aliağa’da siyasi gündemin ilk sıralarına oturan Aliağa Belediye başkanı Ömer Turgut Oğuz, adaylığıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yeniden Çizmelerini Giyerek Siyaseti Isıttı

Yeniden çizmelerini giyerek başkanlığa devam kararı alan Aliağa’nın deneyimli Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz, “Aliağa, çok ciddi çalışma gerektiren bir yer. Aliağa’yı yarınlara taşıyacak vizyonumuz, inancımız ve halkımızın bize güveni var. Bunun için yeni dönem için de hizmete devam kararı aldım” dedi.

Sorunları Biliyorum, Çözeceğime İnandığım İçin Yola Çıktım

Aliağa Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz, görev yaptığı 4,5 yıllık başkanlık döneminde kentin kronik sorunlarını çözerek tüm altyapısını yenilediklerini ifade ederek, “Çok hızlı gelişen Aliağa’nın sorunlarını, ihtiyaçlarını biliyorum. 4,5 yıldır kente önemli projelerle, altyapı yatırımlarıyla kalıcı hizmetler ürettik. Şimdi Aliağa’yı Çağdaş bir kent normlarına kavuşturacak hizmetleri gerçekleştireceğiz. Aliağa’nın gelişme potansiyelini, yeni ihtiyaçlarını ve çağdaş bir kentin beklediği yatırım ve hizmetleri biliyorum. Çözebileceğime inandığım için yola çıktım” dedi.

Halkımızla Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğim

Aliağa Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz, 4,5 yılda Aliağa’da örnek projelerin, halkçı belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirildiğini ifade ederek, “Hayatım boyunca kimseye kapımı kapatmadım. Başkanlığımda da böyle. Sağ olsunlar halkımızın yoğun desteği ve güveni var. Bu güvene layık olmak için halkımızla, sivil toplum örgütlerimizle birlikte Çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Ömer Turgut Oğuz Şöyle Konuştu:

“Tekrar yola çıkmaya karar verdik. Aliağa’da çok daha faydalı işler yapabileceğimize inandığımız için çıktık. Ciddi bir şekilde yola çıktık. İnşallah Allah bizi utandırmayacak, muvaffak olacağımıza inanıyorum. Çok iş yapabileceğimizi düşünüyorum. Aliağa’nın eskisini biliyorum. Aliağa çok hızlı büyüyen bir yer. Yenisini de beş senede öğrendim. Aliağa çok ciddi bir çalışma gerektiren bir yer. Aliağa’nın sorunlarını çözebileceğime inandığım için buradayım. İşin içinde olmadan Aliağa’nın sorunları öğrenilemiyor. Aliağa’nın sorunlarını öğrendik, çözebileceğimize inandık ve onun için yola çıktık.” 

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir