Angry Birds’e Bodrum’da Ünlü Akını

Dünyayı sallayan Angry Birds çılgınlığını Bodrum’a taşıyan Avenue Bodrum AVM, etkinlik süresi boyunca Survivor Murat Ceylan, Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin minik yarışmacısı Baha, Perihan Savaş ve kızı Melek Zübeyde Tatlıses, Murat Evgin, Metin Zakoğlu, Esra ve Ceyda Kardeşler gibi ünlülerin akınına uğradı!

Açıldığı günden bu yana düzenlediği etkinlik ve aktiviteleri ile Bodrum’un yeni gözdesi olan
Avenue Bodrum AVM, on gün boyunca tüm dünyada büyük küçük herkesin elinden düşüremediği Angry Birds çılgınlığını Bodrum’a taşıdı.

Bodrumlulardan yoğun ilgi gören Angry Birds etkinliklerine, Perihan Savaş ve kızı Melek Zübeyde Tatlıses, Murat Evgin, Survivor’ın en populer yarışmacılarından Murat Ceylan, Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin sevimli ismi Baha, Metin Zakoğlu, Esra ve Ceyda Kardeşler gibi ünlü isimler de katıldı. 

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen Avenue Bodrum AVM’de gerçekleşen etkinliklere katılan ziyaretçiler, sapan yardımı ile kırmızı kuşları fırlatarak, platform üzerindeki yeşil domuzcukları devirmeye çalıştılar ve birbirinden güzel hediyeler kazanarak, keyifli bir bayram geçirdiler.  Çocuklar için hazırlanan workshoplarda ise Angry Birds oyun deneyimi yaşayan miniklere, oyun sonrası sertifikaları verildi.

 

Begüm Kalkan

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir