Aliağa Belediyesi Cep Sineması Perdelerini Yeniden Açıyor

Aliağa Belediyesi İzmir'in Aliağa ilçesinde sosyal yaşamı canlandırmak için çeşitli projeleri gerçekleştiren Aliağa Belediyesi, cep sineması hizmetiyle kentte yaşayanların vizyondaki filmleri izleme olanağı sunuyor. Cep Sineması yeni dönem için perdelerini animasyon komedi Şirinler-2 filmi ile açtı.

Aliağalı vatandaşların yıllardır süren sinema özlemini Cep Sineması ile çözüme kavuşturan Aliağa Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında vizyondaki muhteşem filmleri yeniden Aliağalılarla buluşturuyor. Açıldığı 2010'dan bu yana kentteki sinema ihtiyacını karşılayan ve kentin tek sineması olma özelliği taşıyan Aliağa Belediyesi Cep Sineması’nda yine hem çocuklar hem de yetişkinler için birbirinden güzel filmler beyaz perdeye yansıyacak. 27 Eylül’den Kasım ayına dek 6 film sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

Çocuk Izleyiciler Çifte Bayram Coşkusu Yaşayacak

Cep Sineması’nda ilk olarak animasyon ve komedi türünde Şirinler-2 filmi minik izleyicileri ile buluşacak. Ardından güçlü oyuncu kadrosu ve altyapısı ile beyazperdeye aktarılan aksiyon, macera, komedi ve fantastik türündeki filmler yetişkin sinemaseverler için gösterimde olacak. Yıl boyunca çok sayıda filmi izleyici ile buluşturan Aliağa Belediyesi, yine çocuk filmlerinde okullar için özel seanslarla öğrencilerin toplu olarak gösterimleri izlemesine imkân sağlayacak. Öte yandan Bayram haftası gösterime girecek olan ‘Uçaklar’ filmi ile de çocuklar çifte bayram coşkusu yaşayacak.

Aliağali Sinema Tutkunlari Haftanın 7 Günü Görsel Şölen Yaşayacak

Vizyondaki filmlerin gösterimine büyük ilgi gösteren Aliağalı sinema tutkunları film gösterimleri ile haftanın 7 günü görsel şölen yaşayacak. İzleyicinin filmin tadına varabilmesi amacıyla Türkçe Dublajlı olarak gösterilecek filmler 14:30, 17:30 ve 20:30 seansları ile seyirci ile buluşacak. Aliağa Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Cep Sineması’nda gösterime girecek olan filmlerin bilet fiyatları ise yetişkinler için 5, öğrenciler için 2,5 Lira olacak.

Başkan Oğuz'dan Sinemaya Davet

Aliağa Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz, 3 yıldan bu yana belediye tarafından sürdürülen cep sineması hizmetiyle kentte sosyal yaşamın canlandırıldığını ifade ederek, "Aliağa cep sinemamızda yeni dönem film gösterimlerimize başlıyoruz. Her hafta 1 filmi hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. güncel filmleri izlemek isteyen herkesi sinemamıza bekliyoruz." dedi

Gösterime Girecek Olan Filmler

27.09.2013  ŞİRİNLER 2   TR DUBLAJ

04.10.2013  MASKELİ SÜVARİ TR DUBLAJ

11.10.2013  UÇAKLAR TR DUBLAJ (Bayram Haftası)   

18.10.2013  WOLWERİNE TR DUBLAJ ( Bayramın son günü film giriyor)

25.10.2013   TATLI CADI LİLİ TR DUBLAJ

01.11.2013    PERCY JACKSON  CANAVARLAR DENİZİ  TR DUBLAJ

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir