19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir Yapı Sektörünü İzmir’de Buluşturuyor

Duygu Duman – 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 3 Ekim’de İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda açıldı. Geçtiğimiz yıllarda %30 büyüyerek 19.500 m2’ye ulaşan alanı, 350’yi aşkın katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 30.000 ziyaretçisiyle 19 yıldır, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin de en büyük fuarı olma özelliği taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de sektördeki en son teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergileniyor.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, ikinci büyük sektör buluşması olan 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 6 Ekim’e kadar devam edecek.

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarları – Turkeybuild, bu yıl 19. kez Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir ile 3 – 6 Ekim tarihlerinde sektörü bir araya getiriyor. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de, en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme geliyor.

 

“19.500 m2 alanda, 350’yi aşkın katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi ve 30.000 ziyaretçisiyle 19 yıldır bölgesinin lideri”

Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’in Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması ve Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra en büyük ikinci Yapı Fuarı olduğuna dikkat çeken YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer fuarın, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracağını söyledi.

Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türk yapı malzemeleri sektöründe büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de bir araya geliyor. Katılımcı firmalar fuarda pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilecekleri en önemli ürün, teknoloji ve hizmetlerini sunuyor.

YEM Fuarcılık tarafından 36 yıldan bu yana düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild sektörün en büyük buluşma platformu olma özelliğini taşıyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

 

“Yapı”nın tüm süreçlerinde yer alan binlerce ürün ve hizmeti tek bir çatı altında toplayan, çeşitlilik içeren örnekleri karşılaştırılarak malzeme seçiminde kolaylık sağlayan, sektördeki en yeni teknoloji ve gelişmelerin sergilendiği, uygulamadaki çözüm önerilerini uzman görüşleri ile değerlendirme fırsatı sunan, yarattığı iş olanakları ile sektöre ticari fayda sağlayan Yapı Fuarları – Turkeybuild büyüyor, sektöre olan katkısını büyütüyor. 

 

Editör: Çağdaş Can

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir